O FIRMIE

Jesteśmy niewielką firmą działającą na rynku modelarskim od 2003 roku. Tworzą ją osoby od lat związane z modelarstwem, które każdą wolną chwilę poświęcają tej pasji, a ich prace były wielokrotnie nagradzane na różnego rodzaju konkursach i wystawach.

Firma współpracuje również ze znanymi publicystami modelarstwa: Przemysławem Skulskim i Krzysztofem Barczem, dzięki którym mamy przegląd sytuacji na rynku modelarskim oraz nieograniczony dostęp do ich bezcennych materiałów Ľródłowych. Współpracujemy również z panem Wojciechem Rynkowskim, który tworzy dla nas rysunki barwne do naszych zestawów.

Naszą podstawową działalnością jest produkcja masek do kabin i szablonów do malowania oznaczeń na modelach samolotów i pojazdów wojskowych. Pomysł pojawił się rok temu. Postawiliśmy przed sobą zadanie stworzenia serii akcesoriów tego typu, lepszych jakościowo i tańszych od produktów światowych potentatów w tej dziedzinie. Naszym nieskromnym zdaniem oba te warunki zostały spełnione, czego dowodem mogą być recenzje zamieszczane w czasopismach Wing Master, SAMI, Replic - najpoczytniejszych tytułach modelarskich w Europie Zachodniej oraz w krajowej Mini Replice i Model Fanie.

Przez rok działalności, dzięki ogromnemu zaangażowaniu osób związanych z firmą udało nam się opracować i wprowadzić do produkcji ponad 100 zestawów do modeli samolotów oraz rozpocząć produkcję nowej serii do modeli pojazdów wojskowych, którą zapoczątkowaliśmy szablonami do doskonałego modelu Trumpetera - T-34/76 w skali 1/16.
Plany produkcyjne obejmują zarówno zestawy do modeli nowych, jak i obecnych na rynku od dawna.

Zapraszamy wszystkich producentów modeli do współpracy, staramy się być elastyczni w swoim działaniu i gotowi jesteśmy podjąć rozmowy z każdą firmą, która będzie chciała wzbogacić swoje zestawy o maski lub szablony.

Firma